08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את פרטיכם בטופס למטה, שילחו ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בדיקת התאמה Lasek Custom View INTRALASIK השתלת עדשה תוך עינית MonoVision Cross Linking עיניים

הסרת משקפיים בלייזר
במרכז הרפואי "שבע עיניים", מתבצעים טיפולים מתקדמים לתיקון הראייה בשיטות וטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועל ידי צוות מומחים בכיר ומנוסה בראשות פרופ' טובה ליפשיץ , מנהלת מחלקת עיניים במרכז הרפואי האוניברסטאי סורוקה. 

נמאס לך ממשקפי ראיה? הבחירה לעבור ניתוח הסרת משקפיים אינה קלה. אנו מבינים את ההתלבטויות ואת החששות. אחרי הכול, מדובר בעיניים.

הסרת משקפיים במרכז הרפואי 'שבע עיניים' מבוצעות בשיטות המתקדמות, כולל בשיטת 'אינטראלאסיק', המבוצעת בלייזר, ללא שימוש בסכין כירורגית וניתוחי הסרת משקפיים באמצעות השתלת עדשה תוך עינית, המתאימים בדרך כלל למטופלים אשר בבדיקת התאמה נמצא כי אינם מתאימים לניתוח.

צוות המנתחים הבכיר שלנו בתחום הסרת משקפיים בלייזר וניתוחים לתיקון הראייה:

פרופ' טובה ליפשיץ, מומחית רפרקציה, קטרקט וקרנית, המנהלת הרפואית של 'שבע עיניים' ומנהלת מחלקת עיניים במרכז הרפואי "סורוקה".

ד"ר בוריס קניאזר, מומחה רפרקציה, קטרקט וקרנית, מנתח במחלקת העיניים במרכז הרפואי "סורוקה" ונמנה עם הסגל האקדמי באוניברסיטת בן גוריון.

ד"ר אלונה פטרוב, מומחית בניתוחי הסרת משקפיים ובניתוחי אוקולופלסטיקה. מנתחת עיניים  במחלקת העיניים בסורוקה ורופאת עיניים בכירה במחוז דרום.

ד"ר אמטיראת עאהד, מומחה לרפרקציה, ניתוחי קטרקט , פזילה לילדים ומבוגרים במרכז הרפואי "סורוקה"


בדיקת התאמה קפדנית

המועמדים לניתוח הסרת משקפיים, עוברים בדיקה יסודית הכוללת צילומים וטופגרפיה של העין, בדיקת חדות ואיכות הראייה על ידי אופטומטריסט בכיר ובדיקה מקיפה על ידי מנתח עיניים, אשר מסכם את כל הממצאים ומחליט האם המועמד מתאים לניתוח הסרת משקפיים.

כ- 30% מהמועמדים אינם מתאימים מסיבות הקשורות במחלות עיניים ועובי הקרנית.

ב'שבע עיניים', מבצעים ניתוחים להסרת משקפיים לבני 18 ומעלה, כאשר המספר יציב לפחות חצי שנה. נשות הרות אינן מתאימות לניתוח, היות שבמהלך ההיריון המספרים עשויים להשתנות.

במכון להסרת משקפיים ב'שבע עיניים' מבוצעים ניתוחים להסרת משקפיים למקרים של קוצר ראייה, רוחק ראייה, צילינדר (אסטיגמציה) וזוקן הראייה, המאפיין בני 40 פלוס ומצריך להרכיב משקפי קריאה.

לקביעת בדיקת התאמה ללא עלות וללא התחייבות, ולקבלת פרטים על ההסדרים עם קופות החולים, פנו לטלפון: 08-6267777.


לפרטים נוספים: https://www.enaim.co.il/%D7%94%D7%A1%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%A7%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%9D

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital