08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

הסרת קעקועים בלייזר


אביגדור tattoolaser גאה להציג לראשונה בישראל את ה- MEDLITE C6 - מכשיר הלייזר המתקדם מסוגו בעולם, המיועד להסרת קעקועים ולעריכת קעקועים. בניגוד לכל השיטות האחרות, המכשיר לא מותיר צלקות.הוא מסוגל להסיר ולהבהיר את רוב צבעי הקעקועים ומאפשר לראשונה
לטפל בבעלי גוון עור כהה.

 

מה מייחד אתכם באביגדור הסרת קעקועים?

השורה התחתונה היא השגת התוצאות הטובות ביותר האפשריות. מסוג התוצאות שאנו מייצרים כבר כ- 6 שנים.אנו משקיעים הרבה זמן ותשומת לב לכל לקוח ולכל טיפול, בידיעה שמגיע להם רק את הטוב ביותר. הלקוחות מגיעים אלינו כי הם מחפשים מומחיות, איכות, וניסיון המגיע הן מצד הרופא שהוא דרמטולוג מומחה, והן מצד אביגדור שהוא מומחה לקעקועים.

 

מה כוללת פגישת יעוץ?

זה הצעד הראשון. פגישה זו נדרשת לפני התחלת טיפול  ובדרך כלל נמשכת כ-30 דקות והיא כוללת הערכת הקעקוע, הסבר על תהליך ההסרה, הייתרונות והסיכונים, האפשרויות העומדות לפני הלקוח, מענה לשאלות, טסט לבדיקת איכות ההסרה, וקביעת מחיר לטיפול.

 

האם יש תשלום עבור התייעצות?

יש תשלום של 200 ש''ח, שיזוכה מעלות הטיפול הראשון למטופלים מתאימים, וזאת אם הטיפול מתבצע בתוך 30 יום מפגישת הייעוץ. במידה ותבחר/י שלא להתחיל בהסרה סכום זה מכסה את עלות פגישת הייעוץ.

 

באיזו דרך מסירים את הקעקוע?

שיטות קודמות להסרת קעקועים כגון dermabrasion, salibrasion, ניתוח,ולייזרים מסוג ארגון או co2 השאירו אחריהן צלקות במקום קעקוע,וכן נפוצות באינטרנט "משחות" להסרת קעקוע שאינן עובדות. לייזר ה-medlite- הנמצא בשימושנו הוא q- switched לייזר העובד בטכנולוגיית נאנו,החדיש ביותר מסוגו והוא יעיל מאד ובטוח להסרת קעקועים, ומסוגל להבהיר ולהסיר את רוב צבעי הקעקועים וזאת בסיכון נמוך מאד לשינוי במרקם העור.

 

איך זה עובד?

צבע הקעקועים מוסר על ידי שימוש בקרן לייזר אשר חולפת דרך העור ונספגת בצבע, הספיגה האינטנסיבית של אנרגיית האור גורמת לצבע הקעקוע להתפרק ואז הוא מוסר בידי מערכת הסינון הטיבעית של הגוף. ה-medlite- מייצר פולסים של גלי אור קצרים בתדירות גבוהה מאוד למקסימום פגיעה בצבע, השימוש בשילוב של פולסים באורכי גל שונים {לצבעים שונים} גורמים למינימום פגיעה בעור ולמקסימום הסרה של צבע הקעקוע.

 

האם התהליך כואב?

הלייזר פולט הבזקי אור הניקראים פולסים, התחושה הנגרמת מהם די דומה לצליפת גומייה קטנה בעור,הסרת קעקוע אינה חייבת לכאוב ניתן לאלחש את האזור ובכך למנוע תחושת כאב , ואנו ניקח את הזמן הנדרש לגרום לכם להרגיש בנוח, בכל אופן רוב הלקוחות אינם צריכים אלחוש.

 

כמה טיפולים אצטרך כדי להסיר את הקעקוע שלי?

כל אדם הוא מיוחד וכך גם הקעקוע שלו, רוב הקעקועים שנעשו בצורה מקצועית יידרשו בממוצע כ-5-10 פגישות, בעוד שקעקוע שנעשה בצורה חובבנית מצריך כ-3-6 פגישות, כאשר בין טיפול לטיפול הפסקה של 6 -12 שבועות. מספר הטיפולים תלוי בכמות הצבע, סוג הצבע, עומק הקעקוע בעור,האזור המקועקע בגוף,צבע, גיל, ומצב פיזי.

 

האם הקעקוע יעלם לחלוטין?

במיקרים רבים כן ניתן להשיג דהייה של יותר מ-95%, עם זאת חשוב לדעת שיש יותר ממאה סוגי צבעים שונים מסביב לעולם וכל אחד מהם מגיב בצורה שונה, ללא צבע בעל סטנדרט אחיד קשה מאוד לנבא את רמת ההסרה בכל קעקוע שהוא.

 

איך צריך לטפל בקעקוע לאחר טיפול?

משחה ותחבושת לאחר הטיפול, האזור המטופל צריך להשאר נקי ויבש, לא לחשוף אותו לשמש, ניתן לקלח אותו יום אחרי{לא לשפשף את הקעקוע}.

 

איך אפשר לקבל עוד מידע?

למידע נוסף התקשר ל-0525-973991- גלי (לא בשבת) וקבע/י פגישת ייעוץ.

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital