08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את פרטיכם בטופס למטה, שילחו ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בדיקת התאמה Lasek Custom View INTRALASIK השתלת עדשה תוך עינית MonoVision Cross Linking עיניים

השתלת עדשה תוך עינית


img

ישנם אנשים המעוניינים בהסרת המשקפים אך אינם מתאימים לניתוח לייזר וזאת מסיבות שונות, ביניהן: קרנית דקה, עיוות של הקרנית או מספרים גבוהים מאוד.

עבור אלה הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת, מציעה אפשרות חלופית – השתלת עדשה מלאכותית תוך-עינית המותאמת ללקות הראייה של המטופל. העדשה אמנם מושתלת לצמיתות אך יחד עם זאת במידת הצורך ניתן להחליף את העדשה או להוציאה.

על מנת לעבור השתלת עדשה תוך עינית, יש לעבור סדרה מקיפה של בדיקות הכוללת: בדיקת התאמה של מבנה העין, תקינותן של הקרנית והרשתית, צילומים שונים ובדיקות נוספות המבוצעות גם במסגרת בדיקת התאמה לניתוח לייזר. לאחר שנקבע כי המטופל מתאים לניתוח מסוג זה, מוזמנת עדשה מתאימה הנבנית לפי נתוני העין של המטופל.

ניתוח זה מאפשר מתן מענה נוסף לשיפור הראייה. עדשה מלאכותית מוחדרת לעין לצמיתות. העדשה מספקת פתרון לקוצר ראייה גבוה, לרוחק ראייה גבוה ולטיפול באסטיגמציה. התוצאות המתקבלות מהשימוש בשיטה זו מדויקות ביותר. 

 כיצד מתבצעת ההשתלה? 

בבדיקות מקדימות מזמינים עדשה לתיקון הראייה הנדרש. במהלך הניתוח שאורך כ-20 דקות, מוחדרת העדשה דרך פתח זעיר וממקמים אותה בין עדשת העין הטבעית לבין הקשתית או על גבי גבי הקשתית, תלוי בסוג העדשה. ברוב המקרים הניתוח מבוצע ללא שימוש בתפרים. 
הניתוח נעשה בתנאי אשפוז יום בחדר הניתוח של מרכזי "עיניים". עובדה המאפשרת למטופל לחזור הביתה מיד לאחר מכן. במידה שנדרשת השתלת עדשה בשתי העיניים, מבצעים את הניתוח תחילה בעין אחת וכעבור שבועיים עד חודש, בעין השנייה.

מהם יתרונות העדשה? 

הליך השתלת העדשה בטוח. על סמך ניסיון קליני מצטבר לאורך זמן, התוצאה ניתנת לצפייה מראש, ובמידת הצורך ניתן להחליף את העדשה או להוציאה. המטופל נהנה מראייה אופטימאלית ומפתרון קבוע. אין כל צורך בתחזוקה והתוצאה המתקבלת כמעט מיידית: ברוב המקרים ניתן לחזור שוב לפעילות רגילה בתוך כמה ימים. השתלת העדשה מתאימה הן לתיקוני תשבורת ראייה בינוניים והן לגבוהים.

מי מועמד לניתוח זה? 

על מנת להיות מועמד לטיפול, עליך להיות בגיל 18 עד 55, במצב בריאותי טוב, ללא מחלות עיניים, עם תשבורת יציבה (מספר יציב) שלא השתנתה במשך שנה לפחות. מספרים (דיופטרים) שקיימים בעדשות: מדיופטר 3- עד דיופטר 24- (לקצרי ראייה). מדיופטר 1+ עד דיופטר 12+ (לרחוקי ראייה). בבדיקת התאמה יוחלט מהו הפיתרון האופטימאלי עבורך.

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital