08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את פרטיכם בטופס למטה, שילחו ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

הוראות לפני ניתוח טפסי הסכמה הרדמה

ניתוחים וחדרי ניתוח
חדרי ניתוח לכירורגיה אמבולטורית - במרכז נמצאים חדרי ניתוח מהמתקדמים ביותר בארץ, בהם מבוצעים ניתוחים מכלל ענפי הרפואה. צוות הרופאים הינו מהמובילים והמנוסים בתחומם. הרופאים פועלים באמצעות הציוד הרפואי המשוכלל ביותר המאפשר להם ליישם שיטות ניתוחיות מהמתקדמות בעולם.

הניתוחים ניתנים באווירה ידידותית, רגועה ומעל הכול מקצועית לרוב ניתוחים במסגרת כירורגיה אמבולטורית הינם תהליכים כירורגים קצרים ופחות פולשנים, המגבילים חלקית את התפקוד הפיזי של המטופל ומאפשרים חזרה יחסית מהירה לפעילות היומיומית.

השילוב בין רופאים בעלי ניסיון וידע רב לטכנולוגיה מתקדמת מאפשר מתן פיתרון רפואי מתקדם בזמינות הגבוהה ביותר לשיפור בריאותך תוך מתן דגש על שיפור איכות החיים .

 

הצוות הסיעודי בחדר הניתוח מיומן ביותר וכולל אחים ואחיות בעלי הסמכה על בסיסית במקצועות חדר ניתוח וטיפול נמרץ. הצוות הסיעודי משמש עמוד תווך בין המטופל, משפחתו ובין הרופאים. הצוות שלנו מחויב למצוינות כירורגית המאופיינת בסטנדרטים גבוהים, תוך דאגה והקפדה על יחס אישי למטופל ולמשפחתו. ייחודיות והתמקדות במתן הדרכה וידע למטופל לאורך כל התהליך: החל מקבלתו לחדר הניתוח, בזמן הניתוח ולאחריו, לקראת השחרור הביתה.

גישה זו תורמת לשביעות רצון, משפרת את איכות הטיפול ומסייעת להחלמתו המהירה של המטופל.

מרבית המטופלים אינם זקוקים לאשפוז בבית החולים ובתום הטיפול הכירורגי משתחררים לביתם.

 

הציוד הרפואי ב"שבע עיניים לנגב" הוא מהמתקדם מסוגו בעולם, המכשור מאושר ע"י הגופים המחמירים ביותר. מכשור זה כולל מערכות בקרה וניטור אוטומטיות של סביבת חדר הניתוח,

ציוד זה מאפשר לבצע פעולות פולשניות עם פחות סיבוכים וכאב עבור המטופלים. קידמה זאת, ביחד עם פיתוחן של תרופות וטכניקות הרדמה חדשות גורמות להפיכת הכירורגיה האמבולטורית לבטוחה ולאמינה יותר. למכשור יש חלק חשוב ודומיננטי בהצלחת הטיפול ובקביעת מידת ההתאמה של המטופל לטיפול.

 

חדרי הניתוח וטיפולים המבוצעים במרכז מאושרים על ידי משרד הבריאות, ומפוקחים על ידי מכון התקנים הישראלי.

 

מרכז רפואי "שבע עיניים לנגב" פועל גם בתחום האקדמי, במטרה להעלות את הרמה הרפואית והמקצועית של העובדים בה ובכלל. הפעילות כוללת מחקרים ופרסומים מדעיים בארץ ובחו"ל, הדרכת סטודנטים, כנסים רפואיים לרופאים.

 

אנו שומרים על בריאותך ב"שבע עיניים"

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital