08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

מרפאת אורולוגיה


img

אורולוגיה היא ענף ברפואה המתמקד בבעיות בדרכי השתן של גברים ונשים. אצל גברים מערכת השתן חופפת למערכת הרבייה ,אצל נשים, לעומת זאת, היא מסתיימת בפות. בשני המינים שתי המערכות קרובות ולכן בעיות באחת לעתים קרובות משפיעות גם על השנייה.

 

במהלך המרפאה עוסק הרופא במתן ייעוץ, בירור, טיפול ומעקב בכל סוגי המחלות האורולוגיות - אורולוגיה כללית ותחומים אורולוגיים ספציפיים - לנשים, לגברים ולילדים.

מחלות המטופלות על ידי אורולוג הם: פוריות הגבר, תפקוד מיני, זיהומים בדרכי השתן, אורולוגיה של נשים,דליפות שתן לא רצוניות מחלות הערמונית הפרעות בהטלת שתן מחלות האשכים.

 

הרופא האורולוג יכול להציע טיפול לבעיות הללו בין אם מדובר בטיפול שמרני וטיפול מקומי או בין אם מדובר בטיפול ניתוחי.

 

אורולוגיה משלבת תחתיה טיפול תרופתי לבעיות כגון דלקות שתן, וטיפול ניתוחי לבעיות כגון מומים מולדים, הגדלה שפירה של הערמונית וסרטן.

 

תחום נוסף הוא אורולוגיה ילדים העוסקת ביעוץ למומים אורולוגיים המתגלים תוך רחמי: היפוספאדיאס, זיהומים בדרכי השתן, רפלוקס, כולל טיפול בהזרקת דפלוקס, חסימת אגן הכליה, חסימת המעבר אגן שופכן, אורטרוצלה, שסתום שופכה אחורי אבנים בילדים, אשך תמיר, הידרוצלה, וריקוצלה, הרטבת לילה, חולים עם שלפוחית נאורוגנית.

רופאים במרפאה


img

ד"ר וגמייסטר יונתן
מומחה בכירורגיה אורולוגית
לפרטים מלאים

img

ד"ר סיוון בצלאל
רופא בכיר לאורלוגית ילדים
לפרטים מלאים

img

פרופ' ניקולא מבג'יש
מומחה באורואנקולוגיה
לפרטים מלאים

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital