08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

מרפאת כירורגיה


img

הכירורגיה עוסקת בענף הרפואה אשר מאפשר ריפוי של מחלות, מומים או פצעים על ידי ניתוח. הטיפולים הכירורגים מתחלקים למספר תתי התמחויות, ביניהם: כירורגיה של המוח, כירורגיית לב וכלי דם, כירורגיית עיניים, כירורגיית פה והכירורגיה הכללית.

להבדיל משמה ה-כללי- של הכירורגיה הכללית, למעשה כירורגיה כללית הינה התמחות כירורגית בחלל הבטן ומתמקדת באזורים הפנימיים. טיפולים כירורגים כלליים מתבצעים על ידי ניתוחים פולשניים לצורך ריפוי מחלות באזורי הבטן, כגון, ניתוח קיבה, ניתוחי כיס המרה, ניתוחי כבד, לבלב, בקע מפשעתי וכן ניתוחי טראומה.

הכירורגיה הכללית מבוססת על פני מספר איברים חשובים ביותר בגוף האדם, ומאפשר לטפל במחלות מגוונות, כמו גידולים שפירים וגידולים ממאירים סרטניים. מאחר והכירורגיה הכללית עוסקת במגוון תחומים.

הכירורגיה הכללית עוסקת בניתוחים מסוגים שונים בעיקר בכל הקשור לאזור הבטן. הניתוחים הם בחלקם פתוחים, קצרים ופשוטים אך גם ניתוחים אונקולוגים  ואחרים מורכבים ביותר הנמשכים שעות רבות.

בין סוגי הניתוחים השכיחים נציין את:

·         ניתוחי בקע  (HERNIA): מפשעתי, טבורי וכו'

·          ניתוחי טחורים, פיסורות

·         ניתוחי כיס מרה

·         ניתוחים בריאטרים (ניתוחי הרזיה, לטיפול בהשמנת יתר).  

ניתוחים מורכבים יותר וארוכים יותר כגון:

·         ניתוחי כלי דם של הבטן

·         ניתוחי קיבה

·         ניתוחי ושט

·         ניתוחי מעיים

·         ניתוחי כבד ולבלב

·         ניתוחים להסרת ממאירויות מאברים שונים של הבטן ואזורים אחרים .

בין הניתוחים בתחום הכירורגיה הכללית ניתן למנות ניתוחים להסרה של גידולים ממאירים או שפירים, ניתוח בקע מפשעתי, ניתוח של פיסורות אנאליות, ניתוח טחורים, הסרת כיס מרה, ניתוח לכריתת הערמונית, ניתוחי כבד, ניתוחי לבלב וניתוחים של מערכת העיכול ואפילו ניתוחים להצרת קיבה.

בהגעה לתור עם הכירורג עדיף להצטייד בכל הבדיקות הרלוונטיות ולכן מומלץ לעבור תחילה דרך רופא המשפחה אשר יפנה לבדיקות הרלוונטיות, ובעצם כך להגיע מוכנים ככל שניתן לתור עם הרופא המומחה.

סוג הניתוח יקבע בהתאם להחלטתו של הכירורג ובהתאם לדיאגנוזה ולמצבו הרפואי של המטופל, על מנת להבטיח הליך ניתוח בטוח ואיכותי. פגישת הייעוץ עם הכירורג הינה חשובה, ומאפשרת לקבוע את אופן הניתוח בצורה הטובה ביותר, תוך שמירה ודאגה לבריאותו של המטופל .

במרכז הרפואי "שבע עיניים בנגב" אנו מבצעים חלק מהניתוחים הכירורגיים אשר לא מצריכים אשפוז ממושך, ונעשים תחת אשפוז יום בלבד.

רופאים במרפאה


img

ד"ר דומצ'יק סרגיי
מומחה בכירורגיה כללית ומנתח
לפרטים מלאים

img

ד"ר עבד אבוגנים
השתלות, כירורגיה הפטוביליארית, כירורגיה כללית
לפרטים מלאים

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital