08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

מרפאת אף אוזן גרון


img

רופאי האף אוזן גרון במרכז הרפואי "שבע עיניים לנגב" מטפלים במכלול המחלות בתחום אף אוזן וגרון בתינוקות ,ילדים ומבוגרים ,כולל טיפול בתינוקות הנמצאים בסיכון לחסימת דרכי הנשימה ולהפסקות נשימה ותינוקות עם מומים מולדים באוזניים, בראש ובצוואר.

 

רופאי א.א.ג מטפלים הן בבעיות ספציפיות לתת תחומים של המקצוע והן בהרבה בעיות "ראשוניות" (יסודיות) בילדים וגם מבוגרים. להלן חלק מהמחלות והבדיקות המבוצעות במרכז הרפואי "שבע עיניים לנגב"

 

אוזניים:

הטיפול בבעיות אוזניים הוא תחום יחיד במינו וספציפי לרופאי אאג. רופא אאג לומד טיפול רפואי וכירורגי של בעיות שמיעה, דלקות אוזניים, בעיות בשיווי משקל/יציבות, זמזום באוזן ("טינטון"), כאבים בעצבים, ומחלות עצב הפנים ועצבי הגולגולת. רופאי אאג גם מטפלים בבעיות מולדות  של האוזן החיצונית והאוזן הפנימית.

אף: 

אנשים רבים מפתחים מחלה כרונית בגתות האף (סינוסים) מדי שנה, ואי לכך דלקות בסינוסים ("סינוסיטיס") היא אחת מהסיבות השכיחות לביקור אצל רופא. הטיפול בחלל ובגתות האף הוא חלק מהמיומנות של רופא אאג. הטיפול באזורים האלו כוללת אבחון וטיפול בבעיות של אלרגיות וחוש הריח.

גרון: 

ההתקשרות – דרך דיבור ושירה, וגם האכילה, קשורים באזור החיוני הזה. בנוסף, רופא אאג הוא מומחה באבחון וטיפול של מחלות ובעיות בתיבת הדיבור ובדרכי אוויר ובליעה עליונות (קנה וושט) כולל בעיות קול, בליעה ונחירות.

ראש וצוואר: 

במרכז החשוב הזה של הגוף נמצאים העצבים החשובים האחראיים על ראייה, חוש הריח, שמיעה ותנועות הפנים. באזור הזה, רופאי אאג מטפלים במחלות זיהומיות, ובגידולים (שפירים וגם ממאירים), טראומה של עצמות הפנים ומומים של הפנים. הם מבצעים ניתוחים קוסמטיים וגם ניתוחים לשחזור עצמות ורקמות רכות של הפנים הראש והצוואר

 

הגישה האבחונית והטיפולית בילדים היא אישית ומלווה בתקשורת ישירה ושיתוף פעולה עם הילדים עצמם.

 

אנו מציעים לכל הפונים אלינו טיפול מסור החל מהשלב הראשוני של בדיקה במרפאה ואפיון המחלה ועד לביצוע ניתוח/טיפול מתאים וכל זאת תחת קורת גג אחת ואצל רופאי האף אוזן גרון הטובים בארץ המשתמשים במכשור חדיש ומתקדם.

רופאים במרפאה


img

דר' הליל אבו פריח
מומחה אף אוזן גרון
לפרטים מלאים

img

פרופ' ליברמן אלברטו
מומחה אף אוזן גרון ומנתח
לפרטים מלאים

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital