08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

מרפאת אורתופדיה


אורתופדיה היא תחום ברפואה העוסק במחלות, ליקויים ופגיעות טראומה של מערכת העצמות והשרירים בגוף האדם. האורתופדיה עוסקת בין השאר, בשברים ובנקעים, בזיהומים ובדלקות של העצמות והשרירים (דלקת מפרקים, למשל), במחלות אחרות של השלד והשרירים (כגון רככת), בפיזיותרפיה ובבעיות יציבה, עמידה והליכה.

 

כאב והגבלה בתפקוד הכתף הפכו לשכיחים יותר ויותר במהלך השנים האחרונות, בין הבעיות הנפוצות ניתן למנות פריקת כתף, דלקת פרקים ניוונית (ארתריטיס), כתף קפואה, שבר כתף ועוד.

חלק מהפניות הינן :כאבים בכתף  ומגבלה בתנועות הכתף הנגרמים ע"י פגיעות בגידי מסובבי הכתף שבד"כ אינן קשורות בחבלה (ROTATOR CUFF) , אי יציבות הכתף הנגרמת בעיקר בצעירים עם פריקת כתף  או תת פריקות של מפרק הכתף ,שבר כתף , שברים בעצם הזרוע או עצם השכם, הגבלה בתנועת הכתף וניוון שחיקה ודלקות של מפרק הכתף.

 

תחום נוסף בו אנו מטפלים הינו כף הרגל, למרות שטחה הקטן באופן יחסי, ממלאת תפקיד חשוב ביותר. היא נושאת את כל כובד משקל גופנו, ויש לה תפקיד מכריע בשמירה על בריאות השלד.

אנו עוסקים בפתרון בעיות כמו כאבים בכף הרגל, כאבי ברכיים, כאבי קרסוליים, בבעיות שכיחות ומטרידות כגון גידולי עור שונים או ציפורן חודרנית. במרפאה מטפלים גם בכף רגל סוכרתית, כולל פצעים וכיבים.

 

בדיקה אורטופדית פשוטה מאתרת את הבעיה,והפתרון האורטופדי תורם גם להפחתת עייפות, מתח, כאבי ראש, בעיות הנוצרות כתוצאה מכף רגל בעייתית.טיפולים הכוללים אבחון וטיפול בנקעים ופגיעות, כולל פגיעות ספורט.

  

במישור הכירורגי הטיפול מתמקד בתיקון רצועות קרועות או פגועות, גידים קרועים או פגועים, ניתוחים חדשניים של "אצבעות פטיש" HAMMER TOES)) וניתוחי "אצבע קלובה" (HALLUX VALGUS)

 

אורתופדיה אונקולוגית מטפלת בחולים הסובלים ממחלות גידוליות ומטבוליות (אונקולוגיות או כמו אונקולוגיות) במערכת השלד (עצמות ופרקים) והרקמות הרכות בגפיים, חגורת האגן והכתפיים, עמוד השדרה, דופן בית החזה ודופן הבטן, ובמקרים מסויימים בראש-צוואר.

על מחלות אלו נמנים:

גידולים ראשוניים שפירים וממאירים

גידולים ממאירים משניים (גרורות)

מחלות כמו-גידוליות

מצבים שדורשים ניתוחים קיצוניים גם עבור מחלות לא גידוליות, כגון זיהומים קשים מסכני חיים.

רופאים במרפאה


img

ד"ר ליברמן נפתלי
מומחה באורתופדיה ומנתח
לפרטים מלאים

img

ד"ר מוסקוביץ חגי
אורתופד מומחה ומנתח.
לפרטים מלאים

img

פרופ' קולנדר יהודה
מומחה לאותופדיה אונקולוגית ומנתח
לפרטים מלאים

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital