08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את פרטיכם בטופס למטה, שילחו ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בדיקת התאמה Lasek Custom View INTRALASIK השתלת עדשה תוך עינית MonoVision Cross Linking עיניים

Lasek Custom View


img

ניתוח Custom View   Lasekנותן מענה יעיל למטופלים בעלי קרניות דקות יחסית ומספרים גבוהים. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית בעזרת טיפות עיניים. בניתוח זה יוצרים מתלה (flap) משכבת תאי האפיתל (השכבה החיצונית של הקרנית). בעזרת אלכוהול נחלש החיבור בין שכבת האפיתל ושכבת הבאומן (השכבה שמתחת לאפיתל), מלטשים בלייזר את הקרנית ובתום הניתוח בלייזר, המתלה מוחזר למקומו. לאחר הניתוח, עדשת מגע טיפולית (ללא מספר) מונחת למשך מספר ימים על העין.

Custom View

וייב-פרונט היא כאמור טכנולוגיה מתקדמת בהערכת מבנה הקרנית והתאמת הליטוש בצורה מיטבית. למכשירי אקסימייזר לייזר שונים יש שמות מסחריים שונים לטכנולוגיה מתקדמת זו.

בטכנולוגיית וייב-פרונט (OPD) נתוני הקרנית, שנסרקו בשלב בדיקת ההתאמה, מועברים למחשב המפעיל את קרן הלייזר וייב-פרונט הוא למעשה שדרוג של השלב השני של ניתוח הלאסיק - השלב שבו קרן הלייזר מעצבת את הקרנית מחדש. בשיטה זו פעולת הלייזר על גבי הקרנית מתבצעת בהתאמה מלאה לנתונים האישיים של המטופל וכך מתאפשר ניתוח מדויק יותר וקוטר שיוף רחב יותר המאפשר ליטוש מדויק ואיכותי של פני הקרנית.

יתרונות השיטה

החיתוך בקרנית נעשה רק בשכבת האפיתל וכך נשמרת היציבות הביומכנית של הקרנית. 

שיטה זו מאפשרת לבצע ניתוח ראשוני בקוצר ראייה וכן ניתוח משלים גם בקרניות דקות יחסית. 

הניתוח קצר: כעשר דקות בממוצע לעין.

 

לאסק - תופעות לוואי נפוצות

זמן ההחלמה והתייצבות הראייה נמשכים כשבוע. המטופלים יכולים לחוש אי נוחות בעיניים בימים הראשונים לאחר הניתוח ולעיתים יזדקקו למשככי כאבים למספר ימים.

 

למי מתאים הניתוח?

ניתוחי הלאסק מתאימים במיוחד למטופלים אשר עוסקים בפעילות ספורטבית או עם קרניות דקות מדי לתיקון מלא של הרפרקציה או דקות מדי לצורך תיקון. תוצאות הניתוח מצוינות.

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital