08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

מרפאת פלסטיקה ואסתטיקה


img

ההחלטה על ביצוע ניתוח פלסטי אינה החלטה הנעשית בפזיזות ובהיסח הדעת. כל אחת \ אחד רוצה לדעת שבבואם לעבור ניתוח פלסטי, הם מפקידים את גופם או את פניהם, בידיים הטובות ביותר

 

ניתוחים פלסטיים, הם ה"טרנד" הכי חם בעולם היופי. בכל שנה נרשמת עליה של עשרות אחוזים בפונים למרפאות השונות המציעות מראה חדש וזוהר.

התייעצת ?התלבטת? ולבסוף החלטת!  לפני שרצים למנתח הראשון שנקרה בדרכנו – חשוב לעצור לרגע ולזכור, שניתוח הוא הליך רפואי, שטומן בחובו גם סיכונים ולכן כדאי לבדוק, לבחון ולבחור היטב.

במרכז הרפואי "שבע עיניים" תמצאי צוות רופאים מיומן ומקצועי ,אמינות ,מקצועיות ,יחס אישי,  הכוונה אישית, מכשור מתקדם המאפשר לבצע ניתוחים מורכבים והכי חשוב תמיכה מרגע פנייתך ועד לרגע בו תצאי מאושרת מהשינוי המדהים.

 

טיפולים קוסמטיים: במרפאה מבוצעים טיפולי אסתטיקה כמו טיפול בהזעת יתר, הזרקות בוטוקס, הזרקות חומרי מילוי ,הסרת נגעי עור, מילוי קמטים ,טיפול בעיניים שקועות, הסרת כתמי פיגמנטציה מהעור וכו'.

 

ניתוחים פלסטיים: הגדלת חזה ,הרמת חזה ,הקטנת חזה , הקטנת חזה לגבר {גניקומסטיה},ניתוחי אף, מתיחת פנים, ניתוח עפעפיים, הרמת גבות, הצמדת אוזניים,מתיחת בטן,הרמה ומתיחת זרועות, שאיבת שומן עיצוב ישבן ועוד רבים.

 

בנוסף לטיפולים האסתטים מבוצעים אבחונים לבעיות רפואיות בתחום הכירורגיה הפלסטית כגון  :כוויות וצלקות, נגעי עור,מרפאה לשחזור שד , מלנומה וגידולי עור למיניהם.

 

ניתוחי  MOHS – במסגרת פעילות מרפאת פלסטיקה אנו מבצעים בדיקה,טרום ניתוח ובמידת הצורך ניתוח לגידולים ממאירים בשיטת MOHS- המוה"ז הינו ניתוח מיקרוגרפי, הנקרא על שם ממציאו ד"ר פרדריק מוהז, הוא טיפול מתוחכם ומדויק להסרה מלאה של סרטן העור. שיטה זו טובה  מכל  השיטות האחרות לטיפול בסרטן העור משום שבמהלכה מתבצעת בדיקה מקרוסקופית מלאה של שולי הרקמה המורחקת, ומיפוי מדויק המאפשר למנתח לאתר ולהסיר את כל שלוחות הגידול.

רופאים במרפאה


img

ד"ר אודי מאור
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
לפרטים מלאים

img

ד"ר איזנברג תומר
מומחה לכירורגיה פלסטית
לפרטים מלאים

img

ד״ר צונץ ערן
מומחה ברפואת עיניים, אוקולופלסטיקה וכירורגיה פלסטית של העין
לפרטים מלאים

img

דר' צבי גור
מומחה באוקולופלסטיקה וכירורגיה פלסטית של העין
לפרטים מלאים

img

פרופ' זילברשטיין אלדד
מומחה לכירורגיה פלסטית ומנתח
לפרטים מלאים

img

פרופ' ירון שהם
מומחה בכירורגיה פלסטית
לפרטים מלאים

img

פרופ' ראובני חיים
רפואת עור ילדים ואסתטיקה
לפרטים מלאים

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital