08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את פרטיכם בטופס למטה, שילחו ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

אמנת שירות הסדרי תשלום דרכי הגעה תקנון בדיקת התאמה הצהרת נגישות מדיניות פרטיות טפסים להורדה

אודותינו והצהרת נגישות
המרכז הרפואי הרב-תחומי "שבע עיניים לנגב" עומד כיום בחזית שירותי הרפואה המתקדמים בדרום. המרכז הוקם על ידי קבוצת רופאים מובילים בארץ מתוך מטרה להעניק לתושבי הדרום, רפואה פרטית מתקדמת ע"י רופאים מומחים בתחומם, תוך שיפור איכות וזמינות הטיפול למטופל. המרכז משלב בין הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ביותר לרופאים ומנתחים בכירים, בעלי ניסיון עשיר ומוניטין רב.  בין יוזמי הקמת המרכז פרופ' טובה ליפשיץ מנהלת מחלקת עיניים במרכז הרפואי האונברסטאי "סורוקה", דר' שמואל לוינגר ודר' רונית לוינגר מייסדי ומנהלי רשת המרכזים הרפואיים "עיניים" ודר' נדב בלפר רופא עיניים בכיר המנהל את מרפאת עיניים במרכז הרפואי "סורוקה".


מאז הקמת המרכז, אלפים מתושבי האזור כבר נהנו משירותי בריאות ברמה הגבוהה ביותר ומשירות ויחס אישי ללא פשרות. מרכז רפואי "שבע עיניים לנגב" מומחה ברפואה אמבולטורית ומשרה אווירה נעימה וחמימה בזכות העיצוב והמרחב הרב , המרכז משתרע על שטח של כ-1,200 מ"ר ופועלות לנוחיותכם בו שלוש חטיבות מרכזיות:


חדרי ניתוח לכירורגיה - במרכז נמצאים  חדרי ניתוח מהמתקדמים ביותר בארץ, בו מבוצעים ניתוחים מכלל ענפי הרפואה., צוות רופאים הינו מהמובילים והמנוסים בתחומם הפועלים ובאמצעות הציוד הרפואי המשוכלל ביותר ומאפשרים לרופאים ליישם שיטות ניתוחיות מהמתקדמות בעולם.השילוב בין רופאים בעלי ניסיון וידע רב לטכנולוגיה מתקדמת מאפשר מתן פיתרון רפואי מתקדם בזמינות הגבוהה ביותר לשיפור בריאותך תוך מתן דגש על שיפור איכות החיים . חדרי הניתוח וטיפולים המבוצעים במרכז מאושרים על ידי משרד הבריאות, ומפוקחים על ידי מכון התקנים הישראלי.


ניתוחי לייזר לשיפור הראייה – במסגרת המכון להסרת משקפים בלייזר שפועל במרכז, מתבצעים טיפולים מתקדמים לתיקון הראייה וניתוחי עיניים מורכבים לטיפול במגוון מחלות עיניים. אלה מבוצעים בשיטות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר על ידי צוות מומחים מהשורה הראשונה, שהינם בעלי ניסיון רב, בראשות פרופ' טובה ליפשיץ, ודר' נדב בלפר.


מרפאות מומחים – אבחון, טיפול ויעוץ לחוות דעת שניה ,בעיות דחופות וכרוניות, הרופאים המטפלים במרכז הינם בעלי ניסיון עשיר, ורובם מנהלי מחלקות, יחידות רפואיות או רופאים בכירים בתחומם.


הציוד הרפואי ב"שבע עיניים לנגב" הוא מהמתקדם מסוגו בעולם, המכשור מאושר ע"י הגופים המחמירים ביותר. מכשור זה כולל מערכות בקרה וניטור אוטומטיות של סביבת חדר הניתוח, למכשור יש חלק חשוב ודומיננטי בהצלחת הטיפול ובקביעת מידת ההתאמה של המטופל לטיפול.

מרכז רפואי "שבע עיניים לנגב" פועל גם בתחום האקדמי, במטרה להעלות את הרמה הרפואית והמקצועית של העובדים בה ובכלל. הפעילות כוללת מחקרים ופרסומים מדעיים בארץ ובחו"ל, הדרכת סטודנטים, כנסים רפואיים לרופאים.


"שבע עיניים לנגב"  נמצא בהסכמים עם הביטוחים המשלימים של קופות החולים וחברות הביטוח. ומעמיד לרשות מטופליו מוקד שירות, אליו ניתן לפנות בכל שאלה ובעיה.

מרכז שבע עיניים לנגב, ממוקם במגדל הרכבת בבאר שבע, בסמוך לצירי התחבורה המרכזיים של העיר, ומאפשר גישה נוחה בתחבורה ציבורית, רכבת, רכב פרטי וחנייה בשפע. באתר האינטרנט של "שבע עיניים לנגב" ניתן מידע מפורט על תהליכי הניתוחים - החל משלב ההפניה הרפואית ועד להתאוששות שלאחר הניתוח, כמו גם שמותיהם של הרופאים המנתחים, טפסי הסכמה, עדויות אישיות ופורום לשאלות ישירות לרופאים המטפלים.

 

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital