08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את פרטיכם בטופס למטה, שילחו ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עיניים כירורגיה פלסטית אף אוזן גרון כירורגיה כללית גיניקולוגיה אורולוגיה אורתופדיה כירורגיית כלי דם כירורגיית כף יד ורגל טיפולי שיניים בהרדמה כללית

סינוס פילונידאלי (PILONIDAL SINUS)


סינוס פילונידאלי היא מחלה המופיעה בעיקר אצל מתבגרים וצעירים עד גיל 45 ונפוצה יותר בקרב אנשים בעלי שיער עבה ונוקשה.  סינוס פילונידאלי הינו מעין כיס תת־עורי עם פתח המפריש לעור, ומופיע באזור השסע שבין שני העכוזים בגב התחתון מעל פי־הטבעת. הסיבה העיקרית למחלה הינה התרחבות של זקיק שערה ומכיל בתוכו לעיתים שיער כלוא.
חלק מהתסמינים למחלה הם: אי נוחות באזור עצם הזנב,זיהום והופעת אבסס באזור הגב התחתון שיכולה לגרום לחום לכאב עז, דלקת המתבטאת באודם והפרשת מוגלתית.
אבסס פילונידאלי דורש בדרך כלל פתיחה כירורגית דחופה  ולכן כדאי כבר ברגע שזיהתם את תסמיני המחלה לגשת להתייעצות עם רופא כירורג.
לעיתים ישנם מצבים שבהם הפצע נרפא אך הימצאות של שיער מתחת לעור עלולה לגרום שוב להתלקחות הדלקת ולהיווצרות אבסס.
 
הניתוח:
מטרת הטיפול הכירורגי היא מתן פתרון רדיקלי כדי לסלק את הסינוס באופן שלא יחזור. לכן בניתוח מבצעים כריתה של האזור הנגוע. את הניתוח מבצעים בדרך כלל בהרדמה כללית או אזורית .הצלחת ניתוח מסוג זה הוא מעל 90% ורק במקרים בודדים מופיעה חזרה של המחלה למרות טיפול הולם.
ההחלמה מניתוח זה יכולה להמשך לעיתים מספר שבועות שבהם נדרש טיפול בפצע למרות שלרוב ניתן לחזור לתפקוד יום־יומי מוקדם יותר. חשוב מאוד  במהלך הריפוי לשמור היטב על אזור נקי וללא שיער.

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital